עיסוי אבנים חמות

עיסוי אינדיאני עתיק להרגעת הגוף באמצעות אבני בזלת. אבנים בעלות יכולות רפואות וטיפול בתחלואים שונים, המשמשות גם לעיסוי והרגעת הגוף.

האבנים מחוממות יחד עם מגוון שמני מרפא כדי להמריץ את זרימת הדם, להרפות שרירים, ולאפשר עיסוי מעמיק יותר. הטיפול מסייע בשחרור שרירים תפוסים והקלה במגוון בעיות, דלקות וכאבים, ניקוי רעלים מהגוף, איזון וחיבור גוף-נפש. יש המגדירים את הטיפול כהתעמלות לכלי הדם.

עיסוי רפואי

אחת מהשיטות העיקריות של הרפואה המשלימה: שילוב של טכניקות מנואליות, המשלבות שימוש של המעסה בידיים, אצבעות ומרפקים, על מנת ללחוץ ולעסות שרירים, גידים ורקמות בגוף. העיסוי בעל אופי פיזיותרפי על רקמות רכות, שלד, מפרקים, בלוטות לימפה וגידים באזורים שונים בגוף - במטרה לגרום לשיפורים בריאותיים כגון: תפקוד טוב יותר של איבר, גמישות של שריר, חידוש רקמה אשר ניזוקה כתוצאה מפציעה, הקלה בכאבי שרירים וכדומה. 

עיסוי שוודי

העיסוי השוודי ממריץ את מחזור הדם, מוריד את מתח השרירים, משפר את המטבוליזם בגוף ומוסיף איכות  ואלסטיות לעור. בנוסף ליתרונות המיידים, עיסוי שוודי עוזר במצבים של צלוליטיס, גמישות מפרקים,
כאבי ראש כרוניים, שגרון ואלרגיות. העיסוי עוזר לגוף בהתנקות מרעלנים אשר גורמים למחלות שונות כאשר הם מצטברים בגוף.
העיסוי נעשה באווירה שקטה ונינוחה, בליווי מוזיקת רקע מרגיעה, בתאורה עמומה ולאור נרות, בליווי ריחות ארומטיים שונים ועם שמנים חמים וארומאטיים.

עיסוי ספורטאים

עיסוי הספורטאים הינו טכניקת טיפול ייחודית, המצריכה ניסיון רב, היכרות עמוקה עם פעילות גופנית מצד המטפל והיכרות עמוקה עם פיזיולוגיה ומבנה גוף האדם. עיסוי ספורטאים בגרסתו המודרנית משלב אלמנטים רבים כגון מסאז' שוודי, שיאצו, הנעת מפרקים ומתיחות ועיסוי רקמות עמוק. המטפלים משלבים את השיטות כשהמטרה היא אחת – שחרר השרירים והמרצת הגוף תוך הבאתו למצב של רגיעה.

 

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה, ששמה נגזר מן המילה “השתקפות” בשפה האנגלית (Reflection), היא שיטת טיפול המשתייכת לרפואה המשלימה ובבסיסה מונחת התפישה כי כף הרגל היא מפה לכל איברי הגוף ואף לרבדים השונים של הנפש ושל הרוח. הטיפול מתבצע באמצעות מגע של המטפל בכפות רגליו החשופות של המטופל. בין טכניקות הטיפול בשיטה זו נמצאות גם תנועות כגון לחיצות, משיכות, עיסוי עדין ועיסוי עמוק.

מעוניינים בפרטים נוספים? מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

כתובת: הרקון 2 הוד השרון, מתחם שרונים| טלפון: 09-9660292 | מייל: beauty@joy-gym.co.il